به نام خدا

توافقنامه عمومی

نسخه 2 / خرداد 1394

اين توافقنامه فی مابین پایگاه اینترنتی مجموعه سرویسهای ایران ما به ادرس www.iranema.ir که از این پس ایران ما نامیده میشود و کاربران ایران ما منعقد میشود و با گذشت زمان و در جهت رعایت اصول و قوانین حاکم بر کشور و جلوگیری از تضییع حقوق ایران ما و کاربران بهینه خواهد شد.

تعاریف:

پایگاه اینترنی ایران ما : وب سایتی است که مجموعه ای از سرویسهای متنوع تحت وب را به کاربران ارائه مینماید . (اشنائی با سرویسها)
کاربر : منظور افرادی هستند که در ایران ما عضو شده و داشبورد دریافت کرده و از سرویسهای مختلف رایگان و یا هزینه ای استفاده مینمایند.
داشبورد عمومی کاربران : هر کاربر در ایران ما یک داشبورد دارد که در آن میتواند از برخی سرویسها و امکانات آنها استفاده نماید .از امتیازات کسب شده مطلع و اطلاعات مختلف خود را بروز رسانی نماید. برخی از سرویسها به کاربران میهمان ارائه میشود .

مفاد:

کاربر تعهد مینماید که اطلاعات هویتی خود را به صورت دقیق وارد نماید . مسئولیت های ناشی از اطلاعات غیر واقعی متوجه کاربر خواهد بود.
کاربر اعلام می نماید فهرست مصادیق محتوای محرمانه را مطالعه و آگاهی کامل داشته و مسئولیت محتواهای تولیدی خود در سرویس های مختلف را به عهده می گیرد.
کاربر اعلام مینماید توافقنامه اختصاصی سرویسهائی که استفاده مینماید را مطالعه نموده و قبل از استفاده آگاهی کامل از مفاد آن دارد.این توافقنامه های اختصاصی در پنل سرویسهای مربوطه موجود است.
کاربر باید از نام کاربری و کلمه عبور خود حفاظت نماید و مسئوليت تمامي عملياتي كه بوسيله نام کاربری انجام گيرد به عهده کاربر است. چنانچه استفاده غيرمجاز و يا ناقض امنيت صورت بگيرد بايد سريعا به ایران ما اطلاع داده شود.بديهي است ایران ما هيچگونه مسئوليتي در قبال هرگونه ضرر و زيان كه بر اثر استفاده فرد ديگري از نام کاربری و کلمه عبور با و يا بدون اطلاع کاربر انجام شده نمی پذيرد.
شركت به منظور ارتقاء كيفيت خدمات ارائه شده، اين حق را دارد كه اقدام به اعمال تغييرات در سرويس هاي موجود نمايد. در اين مواقع در صورت بروز مشکلات احتمالی ایران ما موظف به رفع مشکلات کاربر در اسرع وقت میباشد.
تمامي نقل و انتقالات مالي انجام شده توسط کاربر یا توسط هر كسي که نام کاربری و کلمه عبور را در دست داشته باشد قابل انجام میباشد و برای ایران ما به منزله قطعی بودن عملیات میباشد.( ایران ما پیش بینی های امنیتی را لحاظ و به روز رسانی مینماید)
در صورتي كه تعرفه يك سرويس در هنگام استفاده آن سرويس تغيير نمايد،کاربر تنها در صورتي كه تمايل به ارتقاء سرويس داشته باشد، بايد قيمت هاي جديد را رعايت نمايد و سرویسهایی كه قبلا خريداري شده اند تا پايان همان دوره ارائه مي گردند.
كليه هزينه ها همزمان با ارائه سرویس ها دریافت مي شوند و غير قابل بازگشت مي باشند- کاربر موظف است قبل از خرید سرویس تعرفه ها را بررسی نماید و کاربر مي تواند از طريق روشهاي پرداخت تعيين شده، حساب پيش پرداخت خود را شارژ نمايد. امکان انتقال امتیازهای کسب شده توسط کاربر به سرویسها جهت انجام خرید وجود دارد
کاربر متعهد مي شود با تغييراتي كه ایران ما به مرور زمان در اين توافقنامه ايجاد مینماید موافقت نموده و عمل نماید.
چنانچه استفاده کاربر ازسرو یسها منجر به اقدام و يا تهديد ی عليه ایران ما گردد، ایران ما مجاز خواهد بود به سرويس دهي به کاربر خود خاتمه دهد.
کاربران با ثبت نام در ایران ما موافقت خود را جهت دریافت خبرنامه روزانه اعلام میدارند.
کاربران با ارائه گزارش تخلف در صورت مشاهده هر گونه موارد مغایر با توافقنامه فوق و فهرست مصادیق مجرمانه در اینترنت ما را یاری خواهند نمود .

فورس ماژور

ایران ما همه تلاش خود را براي پايدار نگهداشتن سرویس ها انجام مي دهد، لیکن گاهی مشکلات خارج از کنترل ایران ما می باشند. کاربر موافقت مي نمايد ایران ما را براي اینگونه مشکلات مقصر نداند.

پایان.